STRATI Z


Základní informace strojů se zlacením jsou shodné se stroji bez zlacení.

Stroj určený také pro zlacení, případně pro slepotisk za tepla, je vybaven vyhřívací plotnou, pro stroje STRATI 27 je plotna rozdělena na dva, pro stroje STRATI 41 na tři, nezávisle vyhřívané a regulované části. Požadovaná teplota se nastavuje pro každou část samostatně a je také kontrolována oddělenými senzory teploty.
Do samosvorného rámu je vložena voštinová litinová deska, která slouží k upevnění štočku. Štoček se upíná pomocí speciálních upínek.
Po vyjmutí voštinové desky je možno stroj používat i pro běžný výsek.

Programovací jednotka posunu folií má dvě nezávisle programovatelné navíjecí hřídele, umožňuje tedy pracovat se dvěma délkami posunu folie. Každá navíjecí hřídel může být naprogramována až na 16 malých kroků a potom na jeden velký. Minimální programovací krok je 1,0 mm. Maximální délka posunu folie u každého modelu je shodná s maximální šířkou archu.

Odvíjecí hřídel, na které jsou nasazeny cívky s nepoužitou folií, je elektronicky bržděna. Po odtahu naprogramované délky folie se hřídel otočí proti směru odvíjení folie aby se zajistilo dokonalé napnutí folie při zlacení.

Základní technické údaje:    
Model STRATI 27Z STRATI 41Z
Velikost archu 720 x 520 mm 1040x 720 mm
Počet topných těles 2 3
Počet výseků / min. 27 20
Hlavní motor - příkon 2,2 kW 4,0 kW
Topení - příkon 4,5 kW 9,0 kW
Příkon posuvových motorků folií 0,55 kW 0,55 kW
Celkový maximální příkon stroje 7,2 kW 13,6 kW
Váha stroje 2160 kg 5400 kg

 

STRATI Z - voštinová deska upnutí štočku


Doporučujeme související produkty:
Automatické zlatící stroje SL
Automatický výsekový a zlatící příklopový stroj
Výsekové a zlatící stroje