Automatický skládací stroj Digifold PRO

Digifold PRO   Digifold PRO

 

Automatický skládací stroj Digifold PRO je určen pro skládání archů o větší plošné hmotnosti, které vyžadují, aby arch byl před zlomením nabigován. Tento postup zaručuje velmi vysokou kvalitu zlomu a odstranění nežádoucího praskání v místě lomul.
Bigování před falcem je prováděno lištou, což zajišťuje velmi vysokou kvalitu bigu a následného lomu.Digifold PRO-vnitřek stroje

 

Nakladač stroje DIGIFOLD PRO pracuje na principu podtlakového nakládání pomocí sacího válečku. Nová konstrukce sacího mechanismu výrazně zjednodušuje nastavování separátorů archů. Tento způsob spodního nakládání umožňuje non-stop přikládání bez zastavování stroje. Další věcí, která napomáhá kvalitnímu nakládání je nakládací stůl, který je vybaven bočními dorazy s integrovanými rozfuky.

Pokud práce nevyžaduje skládání, ale pouze bigování, tak stroj můžete využít jako automatickou bigovačku. Na archu lze na jeden průchod strojem provést až 9 bigů kolmo na směr průchodu a také další bigování či perforaci ve směru průchodu archu strojem.
Stroj je velice vhodný pro zpracování menších zakázek, kde je kladen velký důraz na kvalitu, rychlost a snadnost při
přechodu z jedné zakázky na druhou.Nové nastavování stoje přes dotykový display je zcela intuitivní. Běžné sklady jsou vyobrazeny na dotykové obrazovce a obsluha je volí pouze dotykem příslušného obrázku. Po nastavení rozměrů archů se stroj nastaví do pracovní pozice za cca 5 vteřin. Přechod od jednoho typu lomu na jiný (při stejném formátu archu a automatickém přepočítání nové pozice nutných bigů) je kratší než 3 vteřiny.


Digifold PRO - display

Základní technické údaje:  
Maximální formát 700 x 385 mm
Minimální formát 210 x 140 mm
Max. gramáž 400 g/m2
Min. gramáž 80-100 g/ m2
Min.tloušťka archu 0,11 mm
Max. počet bigů na archu 9
Max. počet lomů 2
Maximální počet programů neomezen
Min. vzdálenost mezi bigy 40 mm
Min. vzdálenost bigu od čelní hrany 50 mm
Min. délka skladu od čelní hrany 50 mm
Minimální délka falcu 70 mm
Minimální vzdálenost mezi lomy 70 mm
Max. rychlost-závisí na charakteristice papíru až 6000 A4/hod
Rozměry 1980 x 655 x 1265 mm
Váha 190 kg
odkaz na video

Morgana Digifold PRO - video


Doporučujeme související produkty:

Stroje pro zpracování digitálního tisku